2. NOVOMĚSTSKÉ OŠETŘOVATELSKÉ DNY + program!

Vážení členové, příznivci vědy a ošetřovatelství,

dovolujeme si Vás pozvat na konferenci s tématikou „OŠETŘOVATELSTVÍ V INTENZIVNÍ PÉČI“, kterou pořádá Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace ve spolupráci se Spolkem vysokoškolsky vzdělaných sester.

Pokračovat ve čtení

Konference SVVS se zaměřila na kampaň Nursing Now!

Spolek vysokoškolsky vzdělaných sester (SVVS) uspořádal 22. října na Zdravotně sociální fakultě JU v Českých Budějovicích III. ročník konference SVVS "Sestra v proměnách času". Letos měla tato akce podtitul Kampaň Nursing Now v ČR aneb „Zdravotní problémy populace v 21. století nezvládneme bez sester. Je na čase dát sestrám více uznání, vlivu a výrazně do nich investovat!“

Podrobnější informace o průběhu konference ZDE!

Zasedání pléna

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
 
dovolte, abychom Vás pozvali na Zasedání Pléna Spolku vysokoškolsky vzdělaných sester.
 
Zároveň bychom Vás rádi uvítali na III. ročníku konference "Sestra v proměnách času" zaměřené především na kampaň Nursing Now ve světě a v ČR. Váženým hostem bude Hlavní sestra ČR Mgr. Alice Strnadová, MBA.
 
Dále by Vás mohlo zajímat jazykové vzdělávání nelékařských pracovníků Projekt Help 2. Podrobnosti naleznete v pozvánkách níže. Pro členy SVVS je vstup na konferenci zdarma.

Pokračovat ve čtení

III. ročník konference SVVS s programem!

Spolek vysokoškolsky vzdělaných sester pořádá dne 22. 10. 2019

ve spolupráci s projektem HELP2 v rámci Erasmus+, se Zdravotně sociální fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, s nakladatelstvím GRADA, s Kanceláří Ombudsmana pro zdraví, z.s. a s Triomedical 

III. ročník konference SVVS Sestra v proměnách času

Pokračovat ve čtení

Spolek vysokoškolsky vzdělaných sester.