Zrušení konference a zasedání pléna - 22.10.2020

Z důvodu současné epidemiologické situace Prezidium SVVS ruší konferenci Sestra v proměnách času IV. , která se měla konat 22.10.2020 na VZŠ Praha.
Prezidium vyhodnocuje epidemiologickou situaci a bude vás v  dostatečném předstihu (minimálně 8 týdnů) informovat o jejím náhradním termínu.
 
Prezium SVVS odvolává Plénum SVVS, které bylo svoláno na 22.10.2020 (viz bod 7 článku 7 Statutu SVVS), a to z důvodu současné epidemiologické situace.
S odkazem na bod 6 článku 7 a bod 4 článku 8  Statutu SVVS Prezidium SVVS svolá mimořádné zasedání Pléna v nejbližším možném termínu, kdy to bude s ohledem na epidemiologickou situaci možné. Termín jednání Pléna bude oznámen členům minimálně 30 dní před jeho konáním.

Nové simulační centrum na ZSF JU

Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity otevřela simulační centrum pro zdravotnické obory, v němž bude učit moderními metodami za využití sofistikovaných modelů a přístrojů. Cílem je připravit studenty na to, co je potká v nemocnicích a na záchrance, zorientovat je v tomto prostředí a s pomocí nejmodernějších figurín je naučit ošetřovat pacienty i v těch nejvážnějších stavech. V České republice je to první takto komplexně pojaté simulační centrum, které je zaměřené výhradně na nelékařské zdravotnické obory.

Pokračovat ve čtení

Za sportem a zábavou do Krumlova - aneb pomozme Natálce!

Přijďte na úžasné nedělní odpoledne, kde se společně s rodinou nebo přáteli pobavíte, poslechnete dobrou muziku, zasportujete si a zároveň přispějete na dobrou věc. Pro děti je připraven den plný zábavy a úkolu. Nebude chybět ani skákací hrad, malování na obličej a občerstvení. Natálku můžete také podpořit online na internetových stránkách (https://www.darujme.cz/projekt/1203340) a dozvíte se tam více o jejím příběhu.

Pokračovat ve čtení

Spolek vysokoškolsky vzdělaných sester.