Spolupráce s Vámi

Vážené kolegyně a vážení kolegové,
SVVS navázal úzkou spolupráci s Kanceláří Ombudsmana pro zdraví, z. s., který nabízí našim členům možnost vydání "manuálu řešení pracovně právních situací sester v klinické praxi". Jednalo by se o právní rozbor některých konkrétních situací včetně návrhů jejich řešení. 


Pokud Vás tento záměr oslovil, napište nám právní otázky, které Vás trápí nebo kde nemáte úplně jasno, jak by se situace měla ve vztahu k platným právním předpisům řešit. Společně s  Kanceláří Ombudsmana pro zdraví, z. s. Vám na ně odpovíme např. v již zmíněném manuálu, který bude přístupný pro členy SVVS.


Své otázky zasílejte písemně na adresu SVVS nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme, Prezidum SVVS.

 

 

Kancelář Ombudsmana pro zdraví, z. s., je centrum pro informace a poradenství ve zdravotnickém právu a navazujících částech sociálního zabezpečení. Zdarma vám poradíme v situacích, kdy si nejste jisté, jak se dívají zákony na konkrétní situace, které prožíváte. Můžete se nás ptát na právní řešení problémů s pacienty, ale i s nadřízenými či kolegy. Jsme tu pro vás, pokud zažíváte jakýkoli druh šikany nebo diskriminace. Ptejte se nás na cokoli. Jsme vázáni mlčenlivostí a to, co nám svěříte, zůstane jen u nás, pokud si to nebudete přát jinak. Za svou práci jsme získali ocenění Pro bono & CSR 2017. Diskutovat s námi můžete i na Facebooku. Více o nás na www.ombudsmanprozdravi.cz.

 

Spolek vysokoškolsky vzdělaných sester.